Algemeen

Van Wezel versterkt haar ‘fundament’ met vierde partner

27 januari 2022

Rijnsburg, 14 januari - Van Wezel in Rijnsburg bestond recent 45 jaar als zelfstandige accountantsorganisatie en werd de afgelopen jaren geleid door een driekoppige directie; Arie Balkenende, Willem Vriend en Wilbert Star. Afgelopen jaren is er hard gewerkt aan de organisatie en de uitstraling van het succesvolle kantoor. Met de nieuw slogan ‘Fundament voor succes’ heeft men een basis gelegd voor een mooie toekomst en daar is een nieuwe pijler aan toegevoegd.

Martijn van Rijn RA, nieuwe partner van Van Wezel

In de zomer van 2018 trad Martijn in dienst als versterking bij de afdeling Audit. Al snel bleek dat hij graag wilde doorgroeien binnen het bedrijf. Dat resulteerde in 2019 dat hij als directeur-audit werd benoemd. Daarbij werd Martijn verantwoordelijk voor de aansturing van de controlepraktijk. Nu ruim 3,5 jaar later is hij toegetreden tot de directie van het gehele kantoor en mag zich vanaf begin dit jaar ook partner noemen.

“We zijn een ambitieuze club mensen die ook geleid moet worden vanuit kennis en gedrevenheid. Vanaf het moment dat Martijn zich bij ons aansloot hadden wij direct een klik en in de gaten dat hij meer wilde,” licht mede-directielid Wilbert Star toe. “Wij staan open voor verbreding en groei en als mensen zich ontwikkelingen en potentie hebben, dan geven wij ze ook graag de kans om zich te bewijzen. Daarnaast is verjonging van het management goed voor de toekomst van ons bedrijf.”

Wie regelmatig over de Oegstgeesterweg rijdt zal zeker gezien hebben dat het pand aan de buitenzijde een volledige metamorfose heeft ondergaan. Maar niet alleen de buitenkant ook de binnenzijde is volledig gemoderniseerd. “We willen iedereen een fijne en optimale werkplek bieden en alles goed faciliteren. Voor mensen met een gezonde ambitie kan je bij Van Wezel snel doorgroeien. Bewijs van een goed werkklimaat is dat medewerkers zich lang conformeren aan ons bedrijf.” Afgelopen december bracht het bedrijf intern vanwege het jubileum een fotoboek uit waarin vele jubilarissen werden afgebeeld, notabene werkte de oudste jubilaris 50 jaar bij het bedrijf. “Een duidelijk bewijs dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben bij Van Wezel,” aldus een trotse Wilbert Star.

De directie en medewerkers van Van Wezel wensen Martijn uiteraard veel succes met zijn nieuwe functie en kijken met veel plezier naar de toekomst.


Ook interessant

Financieel

Is de contributie van een vereniging aftrekbaar als gift?

22 oktober 2025

Onder voorwaarden kunt u de aan een vereniging betaalde contributie in de inkomstenbelasting aftrekken als gift.

Financieel

Tijdelijke wet transparantie turboliquidaties met twee jaar verlengd

22 oktober 2025

Met een turboliquidatie kan een bv of een andere rechtspersoon snel worden beëindigd en ontbonden. Hiervoor is vereist dat er geen bezittingen en vorderingen meer in de bv zijn op het moment van ontbinding van de bv. Anders moet u de wettelijke vereffeningsprocedure volgen.

Financieel

Vanaf 4 november subsidie vermindering vrachtwagenkilometers

22 oktober 2025

Samenwerkingsverbanden waarbinnen minimaal één onderneming actief is als transportbedrijf of verlader of eigen vervoerder, kunnen vanaf 4 november 2025 de Tijdelijke subsidieregeling samenwerking in de logistieke keten (SiLK) aanvragen. Doel is het verminderen van het aantal kilometers van vrachtwagens op Nederlandse snelwegen.